• baner
  • baner
  • baner
  • baner
Data dodania: 05/04/2016

Obiady abonamentowe

zdjęcie -

 

Proponujemy Państwu możliwość korzystania z obiadów abonamentowych.

Jest to oferta zarówno dla osób pracujących, które niekoniecznie po powrocie do domu mają ochatę stać przy kuchni, jak również dla osób samotnych, dla których ugotowanie jednej porcji obiadu staje sie niekorzystne dla domowego budżetu.

W nas zapłacisz tylko 35 zł za pięć obiadów od poniedziałku do piątku. W każdym tygodniu będziemy serwować 3x zupę i 2x drugie danie.

Każdorazowo menu tygodnia będzie dostępne na stronie internetowej www.obiektcms.pl lub na facebook.

Zamówienia na kolejny tydzień przyjmowane będą do każdego piątku w biurze : CMS Tuchomie, ul. Szkolna 4, telefonicznie: 510 897 932, 59 8215689  lub mailowo : biuro@obiektcms.pl.  Płatność z góry za każdy kolejny tydzień. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!


Obiekt CMS jest ośrodkiem gdzie znajduje się 15 pokoi hotelowych z łazienkami, dwie sale szkoleniowo – konferencyjne, sala szkoleniowo-komputerowa, sale konsumpcyjne, pokój spotkań. Do dyspozycji naszych gości są przyległe tereny zielone, pobliskie boiska sportowe, kajaki, bezprzewodowy internet. Proponujemy cały wachlarz atrakcji kulturalnych od przedstawień teatralnych, występów zespołu folklorystycznego, spotkania z Bractwem Rycerskim po niezwykłe spotkanie z artystą malarzem i wizyta w jego prywatnej galerii. Szczycimy się niezwykle pyszną domową kuchnią. Serwujemy ciepłe drożdżówki, swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogi z sezonowymi owocami, ryby... „Zapraszamy do Tuchomia, miejsca na Kaszubach gdzie folklor i współczesna sztuka przenikają się na wskroś.”


© Obiekt Centrum Międzynarodowych Spotkań, ul. Szkolna 4, 77-133 Tuchomie, woj. pomorskie | tel.: 59 82 15 689; tel.: kom. (+48) 500 561 506 | e-mail: biuro@obiektcms.pl