• baner
  • baner
  • baner
  • baner
Data dodania: 17/04/2012

Wypalanie wianków i robienie stroików świątecznych

zdjęcie -

We wtorek 6 grudnia zapraszamy na twórcze popołudnie i wieczór do Centrum Międzynarodowych Spotkań gdzie wyplatać będziemy wianki adwentowe i robić stroiki bożonarodzeniowe.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały tj - m.in. gałązki świerkowe, szyszki, bombki, suszone owoce, wstążki, kwiatki i inne świecidełka. Służymy też radą i pomysłem. Obejrzec będzie można kilka wykonanych ręcznie stroikow, bombek, choinek które zapewne zainspirują do stworzenia własnej ozdoby.

Serdecznie zaprszamy. Wtorek 6/12/2011 godz. 17:00


bractwo-rycerskie_02.jpg
bractwo-rycerskie_03.jpg
bractwo-rycerskie_01.jpg

Obiekt CMS jest ośrodkiem gdzie znajduje się 15 pokoi hotelowych z łazienkami, dwie sale szkoleniowo – konferencyjne, sala szkoleniowo-komputerowa, sale konsumpcyjne, pokój spotkań. Do dyspozycji naszych gości są przyległe tereny zielone, pobliskie boiska sportowe, kajaki, bezprzewodowy internet. Proponujemy cały wachlarz atrakcji kulturalnych od przedstawień teatralnych, występów zespołu folklorystycznego, spotkania z Bractwem Rycerskim po niezwykłe spotkanie z artystą malarzem i wizyta w jego prywatnej galerii. Szczycimy się niezwykle pyszną domową kuchnią. Serwujemy ciepłe drożdżówki, swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogi z sezonowymi owocami, ryby... „Zapraszamy do Tuchomia, miejsca na Kaszubach gdzie folklor i współczesna sztuka przenikają się na wskroś.”


© Obiekt Centrum Międzynarodowych Spotkań, ul. Szkolna 4, 77-133 Tuchomie, woj. pomorskie | tel.: 59 82 15 689; tel.: kom. (+48) 500 561 506 | e-mail: biuro@obiektcms.pl