• baner
  • baner
  • baner
  • baner

O Nas - Centrum Międzynarodowych Spotkań

Obiekt Centrum Międzynarodowych Spotkań jest jedną z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu. W budynku znajdują sie pokoje hotekowe z łazienkami, sale  szkoleniowo-konferencyjne, sala komputerowa oraz zaplecze gastronomiczne. Jedna z części obiektu służy jako biura Lokalnej Grupy Rybackiej "Pojezierze Bytowskie". Lokalizcja tuż przy rzece Kamienicy pozwoliła nam na stworzenie na naszym terenie zielonym przystani kajakowej wraz z pełnym zapleczem. Dzięki temu posiadamy doskonałą bazę do organizacji pikników, ognisk i innych imprez na świerzym powietrzu.

Nasza dziłalność skupia się na promowaniu wśród gości kultury, historii, regionalnej kuchni i przyrody okolic Tuchomia. Dlatego chętnie przyjmujemy grupy na wizyty studyjne, którym możemy pokazać Gminę Tuchomie od jak najciekawszej strony. W pełni wyposażone sale szkoleniowe oraz niezwykle pyszne regionalne dania, jakie serwujemy naszym gościom, w połączeniu z naszą bogatą ofertą kulturalno-rekreacyjną sprawiają, że jesteśmy doskonałym miejscem do organizacji warszrtatów oraz szkoleń.

Jako Gminny Ośrodek Kultury, posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez kuturalnych i sportowych, wycieczek, koncertów, festynów, wystaw, przedstawień i wielu innych wydarzeń okolicznościowych. Nasze zaplecze pozwala na zorganizowanie imprezy dla kilkuset osób. Posiadamy własne nagłośnienie, namioty, grille, ogrodzenia, stoły, ławki, naczynia, kajaki, rowery, zaplecze kuchenne. Co roku organizujemy kilkadziesiąt imprez w wielu zakątkach Gminy Tuchomie a niektóre z nich np. Tuchomska Pętla, Święto Swojskiego Chleba czy Turniej Rycerski - to imprezy o zasięgu regionalnym a nawet ogólnopolskim. Dzięki bardzo dobrej współpracy z lokalnymi organizacjami, stowarzyszeniami i działaczami, mamy wyjątkowo szerokie możliwości działania. Współpracujemy lub jesteśmy współtwórcami m.in:
- Kapela kaszubska Gzube, 
- kaszubski zespół taneczny Gzube, 
- Koło Gospodyn Wiejskich w Trzebiatkowej,
- Bractwo Rycerskie Grodu Chocimierza,
- Stowarzyszenie Klub Sportowy Myśliwiec,
- Stowazryszenie Centrum Międzynarodowych Spotkań,
- Stowarzyszenie Miłośnicy Gminy Tuchomie
- Gospodarstwo Agroturystyczne "Góra Lemana"

Nasza działalnośc ma służyć lokalnym mieszkańcom, promowaniu kultury i sportu wśród lokalnej społecxzności oraz promocji lokalnenego bogactwa kulturalno-przyrodniczego. Wszelkie usługi jakie świadczymy - hotelowe, gastronomiczne, organizacyjne, wynajęcia sal czy sprzętu - są wykonywane po najniższych cenach, które pokrywają koszty organizacyjne i nie służą osiąganiu zysku.

 


obiekt-cms_03.jpg
obiekt-cms_04.jpg
obiekt-cms_05.jpg
obiekt-cms_07.jpg
obiekt-cms_06.jpg
obiekt-cms_08.jpg
obiekt-cms_10.jpg
obiekt-cms_09.jpg

Obiekt CMS jest ośrodkiem gdzie znajduje się 15 pokoi hotelowych z łazienkami, dwie sale szkoleniowo – konferencyjne, sala szkoleniowo-komputerowa, sale konsumpcyjne, pokój spotkań. Do dyspozycji naszych gości są przyległe tereny zielone, pobliskie boiska sportowe, kajaki, bezprzewodowy internet. Proponujemy cały wachlarz atrakcji kulturalnych od przedstawień teatralnych, występów zespołu folklorystycznego, spotkania z Bractwem Rycerskim po niezwykłe spotkanie z artystą malarzem i wizyta w jego prywatnej galerii. Szczycimy się niezwykle pyszną domową kuchnią. Serwujemy ciepłe drożdżówki, swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogi z sezonowymi owocami, ryby... „Zapraszamy do Tuchomia, miejsca na Kaszubach gdzie folklor i współczesna sztuka przenikają się na wskroś.”


© Obiekt Centrum Międzynarodowych Spotkań, ul. Szkolna 4, 77-133 Tuchomie, woj. pomorskie | tel.: 59 82 15 689; tel.: kom. (+48) 500 561 506 | e-mail: biuro@obiektcms.pl